Za nami VI edycja Nocy Kupały w Sobolewie nad rzeką Czarną Hańczą. To był wyjątkowy wieczór pełen muzyki, ognia, tradycji i wspólnej radości. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, gościom oraz osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia za obecność i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery.
Ogromne podziękowania ślemy do Sołectwa Sobolewo, a w szczególności Pani Sołtys Małgorzaty Dojnikowskiej za ogrom pracy, zaangażowanie i serce włożone w organizację wydarzenia.
Dziękujemy również druhom z OSP Sobolewo, OSP Płociczno oraz OSP Turówka Nowa za pomoc i wsparcie podczas wydarzenia.
Dziękujemy także KGW „Ekipa Ślicznej z Płociczna” oraz KGW „Gawryszki” za przygotowanie stoisk kulinarnych.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tej magicznej nocy. To dzięki Wam Noc Kupały w Sobolewie jest wydarzeniem, do którego chce się wracać. Do zobaczenia za rok! 🌿🔥🌙















































